Dijital Dünya'da yerinizi yükseltin!

Bizler İYİSOFT ailesi olarak projelerimizde müşteri deneyimlerini göz önünde bulunduruyor ve sizlere en uygun yazılımlar üretiyoruz. Bilişim alanındaki tecrübemizle markanıza değer katıyoruz. E-Ticaret’ten Bulut yazılımlara kadar geniş çözüm alanlarımızla dijitalleşmenizi profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

BİZİ TANIYIN

ÇÖZÜM ALANLARIMIZ

BULUT YAZILIMLAR

Kolay ve pratik bulut muhasebe programı

E-TİCARET

Tüm süreçlerde hızlı, pratik ve esnek

WEB ÇÖZÜMLER

Hızlı ve yaratıcı çözümler, kurumsal web yazlımlar

TASARIM

Kullanıcı deneyimine uygun, estetik ve yaratıcı

DOMAIN & HOSTING

Her bütçeye uygun tam donamımlı paketler

İYİHESAP İLE PARA AKIŞINIZI KONTROL EDİN

Bulut muhasebe yazılımı

Artık işiniz çok daha kolay. Web tabanlı ön muhasebe programımız İYİHESAP ile işletmenizin tüm mali işlerini yürütebilirsiniz. 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz

BİLGİ AL DEMO

E-TİCARET ARTIK İYİCART İLE TANIŞIYOR

İYİCART

İşletmeden tüketiciye (B2C) size özel çözümlerimizle ticaretinizi dijitale taşıyın. Çok dilli, çok uluslu kitleler için pazaryeri platformları hazırlıyoruz.

bilgi al göz at

QR KODLU DİJİTAL KARTVİZİT

İYİKART

Kişisel ve kurumsal kimliğinizi dijital kartvizitte oluşturun, özelleştirin ve yakınınızdakilerle paylaşın.

İNCELE BAŞLA

E-TİCARET

BUSINESS TO BUSINESS

 

Bu iş modeli ise Şirketten Şirkete kavramının kısaltmasını ifade ediyor. B2B alanında faaliyet gösteren şirketler, temel olarak birbirlerinin sunduğu hizmetleri iyileştirme prensibi ile çalışır. Hammadde ticareti, iş birlikleri ve toptancı-perakendeci faaliyetleri bu iş modelinin çalışma alanına girer.

KEŞFET
Alt

BUSINESS TO CUSTOMER

 

E-Ticaret alanında sıklıkla duyduğunuz bu kısaltmanın anlamını biliyor musunuz? “Business to Customer”, Türkçesiyle “Şirketten Müşteriye” kavramı şirketlerin müşterileri ile aralarında gerçekleştirdikleri pazarlama veya satış uygulamalarını ifade eden kısa tanımdır.B2C iş modeli, e-ticaret sektörünün ülkemizde gösterdiği gelişimle doğru orantılı olarak büyük bir hızla etki alanını genişletmektedir. Üreticiler ve son kullanıcılar için birçok avantaj sunan e-ticaret kavramının başlıca faydalarını görmek için detaylara tıklayın.

KEŞFET
Alt

CUSTOMER TO CUSTOMER

 

E-ticaretin büyümesiyle birlikte ortaya çıkan bu iş modelinde, tüketiciler sahip oldukları ürünleri belirli pazar yeri uygulamaları aracılığıyla diğer tüketicilere kendi belirlediği bir fiyat üzerinden satışa sunar. C2C modeli ile yapılan satışta faturalandırma gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

KEŞFET
Alt

GELECEĞİN İPEKYOLU BURADAN GEÇİYOR

 

Etkisi küresel olan dijital dönüşüm ticareti de etkiledi. İş dünyasının aktörleri ayakta kalma ve rekabet edebilme yetilerini internet ortamına taşıyorlar ve böylelikle e-ticaret platformları hızla gelişmeye devam ediyor. E-ticareti bu kadar gözde kılan unsurlar arasında; e-ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki doğrudan ilişki sağlaması, pazarlamacılara istedikleri bilgileri sunması, hızlı ve düşük maliyetli olması ve tüm bunların elektronik ortamda yapılıyor olması sayılabilir. Normal koşullarda ortalama 10 yıl alan markalaşma süreci, elektronik ticaret sayesinde 2 yıla inmiş durumdadır. Bugün "Dünyanın en büyük 500" şirketi listesinde bundan birkaç yıl önce kurulmuş olan onlarca e-şirket yer alıyor. Kısacası günümüz dünyasının ve geleceğin İpekyolu İYİSOFT’tan geçiyor.

 

BİZİ SEÇMELERİNİN BİRÇOK NEDENİ VAR


PROFESYONEL EKİP

Her şeyden önce İYİSOFT size profesyonelce geliştirilmiş güçlü ve yaratıcı yazılımlar sunmaktadır. Bilişim teknolojileri alanında uzman ekibimiz ve danışmanlarımızla birlikte her daim destek sağlamaktayız. 


BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER

E-ticaret yazılımlarının yanı sıra ilan yazılımları ve logo tasarımları da üretmekteyiz. Bu sayede şirketinizin kurumsal kimliğinin oluşmasında bütünleşik bir yaklaşım sunmaktayız. 

Alt


İŞİMİZİ ÖNEMSİYORUZ
 

Uzmanlarımız size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde çalışır ve verilen görevi verilen sürede tamamlamaya çalışır. Yaratıcı ve dijital ofisimizde, nominal bir aralıkta en son teknoloji optimal yaklaşımı uyguluyoruz. 


MÜŞTERİYE ÖZEL

İYİSOFT olarak her müşterimizin ihtiyacına içtenlikle önem veriyor ve özgün çözümler sunuyoruz. Bu yaklaşımımız bizi diğerlerinden farklı kılıyor. Tüm yazılımlarımızda kaliteden ödün vermiyoruz. 

Güvenliğiniz önceliğimizdir

Güçlü ve Güvenilir Alt Yapı

İYİSOFT B2B, B2C, C2C alanında yüzlerce müşterisine hizmet sunmaktadır. Güçlü ve güvenilir alt yapısı, yaratıcı tasarımları ve profesyonel çözümleriyle hem işletmelerin hem de tüketicilerin en çok tercih ettiği web sayfalarını tasarlamaktadır. Bu alanda faaliyet gösterdiğimiz günden beri öncelikli olarak müşterilerimizin verilerini titizlikle koruyor ve kesintisiz hizmet sunmayı garantiliyoruz.

Sektörel çalışmalar

GÖZ ATIN