Skip to main content

Bizler İYİSOFT ailesi olarak projelerimizde müşteri deneyimlerini göz önünde bulunduruyor ve sizlere en uygun yazılımlar üretiyoruz. Bilişim alanındaki tecrübemizle markanıza değer katıyoruz. E-Ticaret’ten Bulut yazılımlara kadar geniş çözüm alanlarımızla dijitalleşmenizi profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

BULUT TABANLI YAZILIMLAR

Pratik ve geniş kapsamlı ön muhasebe programı

E-TİCARET YAZILIMLARI

Kolay ödeme yöntemli, pratik ve güvenilir yazılımlar

WEB ÇÖZÜMLER

Hızlı ve yaratıcı çözümler, kurumsal web yazılımlar

DOMAIN & HOSTING

Her bütçeye uygun tam donamımlı paketler

İYİSOFT HAKKINDA

İYİSOFT çatısı altında toplandık. Başta e-ticaret olmak üzere C2C (Pazaryeri-Marketplace), B2B (Bayi Yönetimi), B2C, İlan Yazılımları, Web özel yazılımlar, özel proje yazılımları üretmekteyiz.  Başladığımız ilk günden bu zaman kadar sürekli kalite odaklı hizmetler vererek her geçen gün bu hizmetlerimize bir yenisi eklemekteyiz. Kurumsal firma ihtiyaçlarınızın tümden çözümü için oluşan İYİSOFT, güçlü çözüm ortakları ve başarılı ekibi ile sadece satış anında değil, satış sonrası destek ve eğitim hizmetleriyle hep iyi olmak için çalışmaktadır. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutlu olacak büyük bir kadroya sahibiz. Sizinle tanışmak ve projelerinizi değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

İYİSOFT HAKKINDA

tüm deneyimlerimizi ekibimiz ile İYİSOFT çatısı altında topladık. Başta e-ticaret olmak üzere C2C (Pazaryeri-Marketplace), B2B (Bayi Yönetimi), B2C, İlan Yazılımları, Web özel yazılımlar, özel proje yazılımları üretmekteyiz.  Başladığımız ilk günden bu zaman kadar sürekli kalite odaklı hizmetler vererek her geçen gün bu hizmetlerimize bir yenisi eklemekteyiz. Kurumsal firma ihtiyaçlarınızın tümden çözümü için oluşan İYİSOFT, güçlü çözüm ortakları ve başarılı ekibi ile sadece satış anında değil, satış sonrası destek ve eğitim hizmetleriyle hep iyi olmak için çalışmaktadır. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutlu olacak büyük bir kadroya sahibiz. Sizinle tanışmak ve projelerinizi değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

ÖDÜLLERİMİZ

Life & Beauty Award 2022'de yılın en iyi çıkış yapan yazılım şirketi ödülünü İYİSOFT'a layık gördüler. Emeğe geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşkkür ederiz.

Şirketinizin Dijitalleşmesini Sağlayacak Markalarımızla Hizmetinizdeyiz

BULUT TABANLI ÖN MUHASEBE

Şirketinizin tüm finansal işlemlerini kayıt altında tutun.
 

ÖZELLEŞTRİLEBİLİR E-TİCARET PLATFORMU

E-ticaretin tüm yenilikçi çözümlerini İYİCART ile deneyimleyin.

QR KODLU DİJİTAL KARTVİZİT

Yanınızda kartvizit taşımayın, dijital kimlik oluşturun.
 

SANAL POS SİSTEMİ

Alacaklarınıza otomatik hatırlatma gönderebilirsiniz.

PAZARYERİ PLATFORMU

Uygun üyelik ücretleriyle binlerce ürün seçeneği...

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Pazaryeri Yazılımları

Sınırsız kategorinin yer aldığı, güvenilir pazaryerleri...
 

Daha fazla

E-ticaret Yazılımları

Ürünlerinizi online ortamda satın, ödemelerinizi güvenle alın.

Daha fazla

CMS Yazılımları

Güçlü siteler, modüler yapılar, hızlı eklentiler...
 

Daha fazla

İYİSOFT B2B, B2C, C2C alanında yüzlerce müşterisine hizmet sunmaktadır. Güçlü ve güvenilir alt yapısı, yaratıcı tasarımları ve profesyonel çözümleriyle hem işletmelerin hem de tüketicilerin en çok tercih ettiği web sayfalarını tasarlamaktadır. Bu alanda faaliyet gösterdiğimiz günden beri öncelikli olarak müşterilerimizin verilerini titizlikle koruyor ve kesintisiz hizmet sunmayı garantiliyoruz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Etkisi küresel olan dijital dönüşüm ticareti de etkiledi. İş dünyasının aktörleri ayakta kalma ve rekabet edebilme yetilerini internet ortamına taşıyorlar ve böylelikle e-ticaret platformları hızla gelişmeye devam ediyor. E-ticareti bu kadar gözde kılan unsurlar arasında; e-ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki doğrudan ilişki sağlaması, pazarlamacılara istedikleri bilgileri sunması, hızlı ve düşük maliyetli olması ve tüm bunların elektronik ortamda yapılıyor olması sayılabilir. Normal koşullarda ortalama 10 yıl alan markalaşma süreci, elektronik ticaret sayesinde 2 yıla inmiş durumdadır. Bugün "Dünyanın en büyük 500" şirketi listesinde bundan birkaç yıl önce kurulmuş olan onlarca e-şirket yer alıyor. Kısacası günümüz dünyasının ve geleceğin İpekyolu İYİSOFT’tan geçiyor.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.